Zapraszamy na kurs języka japońskiego

Dla nowych słuchaczy

  • Bezpłatne konsultacje na temat języka japońskiego i kultury,

  • przygotowanie do wszystkich stopni na certyfikat egzaminu japońskiego,

  • największa szkoła japońskiego w Polsce!

  • przyjazna atmosfera,

  • język japoński na wszystkich poziomach zaawansowania (8 poziomów),

  • doświadczeni nauczyciele oraz native speaker,

  • rozdanie dyplomów podczas Sushi Party wieńczącego koniec roku szkolnego.

WAŻNA INFORMACJA

W związku z objęciem Krakowa czerwoną strefą od tej soboty, zmuszeni jesteśmy do tymczasowego przeniesienia lekcji stacjonarnych na platformę online od poniedziałku włącznie. Zmiana ta nie jest zaplanowana na cały semestr - jedynie do czasu poprawy sytuacji w Krakowie, czyli zniesienia czerwonej strefy. Dzięki prowadzeniu przez nas wszystkich lekcji za pomocą programu ZOOM - możesz uczestniczyć w zajęciach na żywo! Lekcje w szkole odbywać się będą do jutra (piątku). Jeśli nie mogłaś/eś uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych w tym tygodniu, zapraszamy na lekcje online w sobotę/poniedziałek, dołączając do innej grupy na tym samym poziomie, nadrabiając tym samym treści z opuszczonych zajęć lub pobranie materiałów z naszej strony internetowej. Pierwszy tydzień jest tygodniem próbnym, więc bez większych zaległości możesz dołączyć do kolejnego spotkania! SPRAWDŹ TUTAJ! Do zobaczenia w szkole lub na ZOOMie! Życzymy dużo zdrowia! Szkoła Języka Japońskiego SUNSTAR

Dostępne grupy od poziomu podstawowego do zaawansowanego

Liczba lekcji: *42 lekcje/semestr (tygodniowo: 2 lekcje w szkole: gramatyki, kaligrafii w bloku jednego dnia oraz 1 lekcja konwersacji ZOOM)

*W zależności od ogólnej liczby grup i sytuacji związanej z koronawirusem, możliwie że wszystkie 3 lekcje zostaną przeprowadzone w szkole  jednego dnia.

Dni i godz. lekcji: Lekcje odbywają się między godz. 16.30 - 21.00 od poniedziałku do piątku 

Liczba uczniów:  minimum 6 uczniów. Z uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa podczas lekcji: obowiązkowe noszenie maseczek ochronnych oraz dezynfekcja dłoni.

Cena: 620zł + 50zł za materiały. Możliwość zapłaty w dwóch lub trzech ratach

12.10 - 17.10: lekcje próbne! Weź udział w dowolnej liczbie 

zajęć. Tydzień próbny jest bezpłatny i nie wymaga

podpisania żadnej umowy.

Dostępne grupy od poziomu podstawowego do zaawansowanego

Liczba lekcji: 42 lekcje/semestr (3 lekcje ZOOM tygodniowo (gramatyka, kaligrafia, konwersacja) Lekcje będą nagrywane - możliwość wielokrotnego wracania do zajęć w celu utrwalenia materiału.

Dni i godz. lekcji: Lekcje odbywają się między godz. 16.30 - 21.00 od poniedziałku do piątku oraz od 9.00 - 14.00 w soboty

Liczba uczniów: 3-12 uczniów/grupę

Cena: 620zł. Możliwość spłaty kursu w dwóch ratach.

 

12.10 - 17.10: lekcje próbne! Weź udział w dowolnej liczbie zajęć. Tydzień próbny jest bezpłatny i nie wymaga podpisania żadnej umowy.

UWAGA!

Przy zajęciach online mile widziane kamerki internetowe

i mikrofony w celu lepszego kontaktu z uczniami

Ważna informacja!

12.10-17.10: lekcje próbne. Oferujemy możliwość wzięcia udziału w zajęciach bez konieczności podpisania umowy i dokonania wpłaty

Kurs trwa od 12.10.2020 do 05.02.2021

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: sunstar@japon.pl

Rejestracja jest dostępna online od 01.09-08.10.2020

Zapisz się już teraz!

Uczniów kursu stacjonarnego (w szkole) prosimy o wydrukowanie umowy w dwóch kopiach i dostarczenie prowadzącemu zajęcia.

Uczniów kursu online prosimy o wydrukowanie umowy, podpisanie jej i wysłanie nam zdjęcia lub skanu na adres mailowy: sunstar@japon.pl

UMOWA

SUNSTAR Szkoła językòw obcych

ul.Sobieskiego 9 (II L.O) Kraków

Tel.: +48 698-590-538  , +48 784-163-592