Wiadomość do uczniów

Drodzy uczniowie,

jak wszyscy wiecie, obecnie przechodzimy największy światowy kryzys od czasów II wojny światowej. Jednak ja, jako Japończyk, jestem pod dużym wrażeniem Polaków, którzy w tym chaosie zachowują spokój.

Nasze lekcje online trwają już 3 tydzień. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to idealna metoda nauki, ale zapewniamy, iż wszyscy pracownicy SUNSTAR pracujemy dosłownie dzień i noc, aby spróbować stworzyć wideo lekcje najlepiej jak potrafimy. Mamy nadzieję, że uczenie się języka japońskiego za pomocą naszych lekcji wideo jest pomocne i wygodne. Zdecydowaliśmy się wybrać tę formę zajęć zamiast "lekcji na żywo" przez Skype'a czy inne aplikacje, ponieważ nie wszyscy mają wystarczająco dobre połączenie internetowe, aby skutecznie takie zajęcia przeprowadzić. Co więcej, możecie oglądać nasze filmy i uczyć się kiedy i ile razy chcecie. A jeśli macie jakieś pytania lub chcecie przećwiczyć swoje umiejętności konwersacyjne, prosimy o kontakt z nami przez Skype'a. Szacujemy, że ten tryb nauczania może potrwać dłuższy czas.

 

Ze względów bezpieczeństwa wkrótce odnowimy nasze hasło dostępu do nauki online. Rozumiemy, iż w obecnej sytuacji wszyscy przeżywamy trudniejszy okres, więc jeśli ktoś z Was nie dokonał jeszcze pierwszej wpłaty, prosimy o dokonanie przelewu bankowego najpóźniej do 14.04. (druga rata do 15.05) Mamy nadzieję, że prawdziwa wiosna nadejdzie do nas i wkrótce spotkamy się ponownie w szkole!

 

みなさん、どうぞお元気で! (Dbajcie o siebie, wszyscy!)

 

Dyrektor Szkoły

Hiroshi Hyodo 

SUNSTAR Szkoła językòw obcych

ul.Sobieskiego 9 (II L.O) Kraków

Tel.: +48 698-590-538  , +48 784-163-592