Aktualności

Lekcje online - ZOOM

Drodzy uczniowie,

niestety ze względu na obecną sytuację, nie mając wyboru, musimy dokończyć ten semestr w trybie zdalnym. Bardzo żałujemy, że nie udało nam się z Wami bezpośrednio zobaczyć. Otrzymaliśmy jednak od wielu z Was informacje zwrotne, iż ten system uczenia nie był zbyt uciążliwy. Głównie dlatego, że możecie wielokrotnie oglądać nasz materiał wideo i przez to lepiej zrozumieć lekcje. Byliśmy bardzo zaskoczeni podczas zajęć ZOOM, że wielu z Was opanowało materiał równie dobrze jak było to przewidziane podczas nauczania w trybie stacjonarnym.

Zgodnie z naszym harmonogramem, nasze lekcje online kończą się 19.06.

Następnie, w dniach 22-26.09, odbędą się 2 egzaminy końcowe, jeden z nich to egzamin z gramatyki, a drugi to kaligrafia. Oba egzaminy przygotowane są w formacie PDF, dzięki czemu po wydrukowaniu lub przeczytaniu poleceń z ekranu monitora, proszeni będą Państwo o udzielenie odpowiedzi na pytania. Egzaminy powinny być bardzo łatwe dla każdego.

Zapraszamy do ich podjęcia w dowolnym momencie przed ostatnimi lekcjami ZOOM.
Podczas finałowej lekcji ZOOM w dniach 22-26.06, sprawdzimy i dokonamy analizy egzaminu razem z nauczycielami. W ten sposób zamkniemy ten semestr.

Zaświadczenia z tego semestru zostaną wręczone osobiście w szkole na początku października, tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

 

Jeśli jesteś ambitnym uczniem, zapraszamy na intensywny kurs w wakacje. Będzie możliwość zrealizowania materiału z kolejnego całego semestru w ciągu 7 tygodni. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej. Pozostało jeszcze kilka tygodni!

 

Pracujmy razem do końca!

Z poważaniem,

Hiroshi Hyodo

Dyrektor, SUNSTAR Szkoła języka japońskiego.

Zapisy na intensywny kurs wakacyjny już ruszyły!

Ucz się języka japońskiego nie wychodząc z domu.
Już teraz ruszyły zapisy na nasz intensywny kurs wakacyjny! Przejdź do
zakładki, aby dowiedzieć się więcej

SC front.jpg

Lekcje online - ZOOM

Drodzy uczniowie szkoły SUNSTAR,

minęło prawie półtora miesiąca od zamknięcia szkół. Od tego czasu prowadzimy lekcje gramatyki i kaligrafii na Youtubie oraz indywidualne konsultacje/lekcje konwersacji przez Skype'a. Niestety okazało się, że zamknięcie szkół potrwa dłużej, niż się spodziewaliśmy na tamtym etapie. Dlatego postanowiliśmy zorganizować lekcje konwersacji przez program ZOOM. Dzięki ZOOM możemy zapewnić lekcje przypominające te prowadzone w normalnym trybie.

To, czego potrzebujesz na lekcje ZOOM, to nic innego jak komputer z podstawową kamerą i mikrofonem...oraz internet!

UWAGA!!

Drodzy uczniowie, przypominamy o sprawdzaniu przed każdymi lekcjami konwersacyjnymi ZOOM loginu ID oraz hasła, które znajdują się pod filmikami lekcji online (japon.pl -> dla uczniów -> online) gdyż w ramach zwiększenia bezpieczeństwa - będą się one często zmieniały. W przypadku jeżeli ktoś zapomniał lub nie otrzymał jeszcze hasła do platformy na której znajdują się lekcje gramatyki i kaligrafii - prosimy o kontakt mailowy lub smsowy (podając imię, nazwisko i numer grupy). Mail: sunstar@japon.pl Nr tel: 698-590-538 Pozdrawiamy serdecznie, Szkoła języka japońskiego SUNSTAR

 

A oto plan lekcji konwersacyjnych:

Poniedziałek: godz. 17:00-17:45 (grupa L6)
 

Wtorek: godz. 17:00-17:45 (grupa L1-2*), godz. 18:00-18:45 (grupa L2-2*
 

Środa:  godz. 17:00-17:45 (grupa L1-3*), godz. 18:00-18:45 (grupa L2-3*)

 

Czwartek:  godz. 16:00-16:45 (grupa LK1), godz. 17:00-17:45 (grupa LK2), godz. 18:00-18:20 (grupa LK3)

Piątek: godz. 18:00-18:45 (grupa L3) godz. 18:00-18:45 (grupa L4*), 
             ***godz 17:00-17L45 (grupa L5), godz. 18:00-18:45 (grupa N5)

Sobota: godz. 10:00-10:45 (grupa L1*) godz. 11:00-11:45(grupa grupa N4, grupa L2*),godz. 12:00-12:45 (grupa L4* i grupa N3), godz. 13:00-13:45 (grupa N2)

*L1 , L2 i L4 zostały podzielone na grupy. Bardzo proszę o wybranie jednego dogodnego dla Państwa dnia

*** zmiana (sprawdzanie egzaminu)

 

W dniu 05.05 wszyscy uczniowie, którzy zapłacili za kurs (przynajmniej pierwszą ratę) otrzymają SMSa z nowym hasłem do naszej platformy online. Dzięki hasłu będziecie mieli Państwo dostęp do strony internetowej z wszystkimi lekcjami na Youtube i zaproszeniem (łącznie z identyfikatorem spotkania i hasłem) na lekcje konwersacji ZOOM.

W razie jakichkolwiek problemów technicznych prosimy o kontakt z menadżerem naszej szkoły, Bartoszem (tel: 698590538).W przypadku nieotrzymania SMSa z hasłem w dn. 5.05 (mimo dokonania wpłaty za kurs) prosimy o kontakt wysyłając mail na adres sunstar@japon.pl

 

Do zobaczenia z wszystkimi na ZOOM!

Poszukujemy nowych uczniów do klubu!

Każda szkoła w Japonii posiada dodatkowe zajęcia po szkole. Dlatego my też takie posiadamy. Na wzór japońskich szkół organizujemy dla naszych uczniów darmowe koła zainteresowań, a wśród nich: tańca, mangi, chóru. Dla chętnych oferujemy również różne formy wolontariatu. Jeżeli jesteś zainteresowany oraz chciałbyś spróbować swoich sił w jednym z tych klubów gorąco zapraszamy. Po więcej informacji zapraszam pod tym linkiem: https://www.japon.pl/bukatsu

Wymiana - SKEP & KRMP

Poszukujemy uczniów do programów wymiany, które będą miały miejsce w dwóch prestiżowych liceach w Japonii: Sendai Shirayuri Gakuen High School oraz Ritsumeikan Moriyama High School.
SKEP (Shirayuri Krakow Exchange Program)
Termin i koszt:
Od początku stycznia do połowy marca 2021 (czas trwania wymiany i nauki - 2 i pół miesiąca): 9100 złotych
* Koszt zawiera: bilety za cały transport, 3 posiłki dziennie, bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych miejsc, opłaty za pobyt w domu goszczącym oraz ubezpieczenie.
*Możliwość zapłaty w trzech ratach
Warunki i wymagania:  
 1. Kandydatka musi być uczennicą szkoły Sunstar,
 2. wiek kandydatki mieści się w przedziale 13-18 lat,
 3. wymagane aby kandydatka była z grupy co najmniej L4 przed 30.12,
 4. w dobrej kondycji zdrowotnej,
 5. średnia ocen ze swojej szkoły: co najmniej 3.5,
 6. rekomendacja od jednego nauczyciela języka japońskiego,
 7. zalecane aby kandydatka nie miała wykluczonych ze swojej diety produktów mięsnych i rybnych.
KRMP (Krakow Ritsumeikan Moriyama Program)
Termin i koszt:: 
Od początku stycznia do połowy marca 2021 (czas trwania wymiany i nauki - 2 i pół miesiąca): 9100 złotych
* Koszt zawiera: bilety za cały transport, 3 posiłki dziennie, bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych miejsc, opłaty za pobyt w domu goszczącym oraz ubezpieczenie.
*Możliwość zapłaty w trzech ratach
Warunki i wymagania:  +
 1. wymagane aby kandydatka była z grupy co najmniej L5 przed 30.12,
 2. w dobrej kondycji zdrowotnej,
 3. średnia ocen ze swojej szkoły: co najmniej 3.5,
 4. rekomendacja od jednego nauczyciela języka japońskiego,
 5. zalecane aby kandydatka nie miała wykluczonych ze swojej diety produktów mięsnych i rybnych.
Aby uzyskać więcej informacji na temat obu programów, prosimy o kontakt z Hiroshi Sensei bezpośrednio lub przez komunikator Messenger Facebook („Hiroshi Hyodo”)
Ostatecznym terminem zgłaszania swojej kandydatury i chęci uczestnictwa w wybranym programie jest 28.09.2020

SUNSTAR Szkoła językòw obcych

ul.Sobieskiego 9 (II L.O) Kraków

Tel.: +48 698-590-538  , +48 784-163-592