SUNSTAR Szkoła językòw obcych

ul.Sobieskiego 9 (II L.O) Kraków

Tel.: +48 698-590-538  , +48 784-163-592 

Aktualności

新年あけましておめでとうございます!

(Shinnen, Akemashite Omedetou gozaimasu!=Szczęśliwego Nowego Roku)

Powrót do zajęć. Od 02.01 zajęcia odbywają się według planu!

PILNE!! Szukamy pokoju dla japońskiej nauczycielki!

Od kwietnia przez rok, z przerwą na wakacje, będziemy gościć w naszej szkole nauczycielkę z Japonii. Haruka poszukuje miejsca do zamieszkania na czas pobytu w Krakowie (z dopłatą do czynszu). Czy któraś z Was poszukuje lub przyjmie współlokatorkę komunikującą się w j.japońskim i angielskim? Szczegóły pod adresem: patrycjahyodo@interia.pl

Witamy szkołę Ritsumeikan Moriyama!

Poszukujemy nowych uczniów do klubu!

Nasza współpraca ze szkołą w Ritsumeikan daje coraz lepsze rezultaty. W ostatnim tygodniu lipca przyjechało do nas pięcioro studentów. Podczas tej wizyty japońscy uczniowie poznali nowe polskie tradycje w domach goszczących przez naszych uczniów. Pozwoliło to wzmocnienie naszych więzi oraz nawiązanie nowych kontaktów.  Pod koniec wizyty wszyscy przyjezdni byli bardzo szczęśliwi oraz było im szkoda opuszczać tymczasowe rodziny. Kolejnym kamieniem milowym między uczelniami jest wyjazd naszych sześciorga uczniów do Ritsumeikan. Żywimi ogroną nadzieję, że owe kontakty będą mocniejsze niż dotychczs.
Każda szkoła w Japonii posiada dodatkowe zajęcia po szkole. Dlatego my też takie posiadamy. Na wzór japońskich szkół organizujemy dla naszych uczniów darmowe koła zainteresowań, a wśród nich: tańca, mangi, chóru. Dla chętnych oferujemy również różne formy wolontariatu. Jeżeli jesteś zainteresowany oraz chciałbyś spróbować swoich sił w jednym z tych klubów gorąco zapraszamy. Po więcej informacji zapraszam pod tym linkiem: https://www.japon.pl/bukatsu

Wymiana - SKEP

Wymiana - SKEP
Informacja głównie skierowana do dziewcząt – w dniach 22.03.-31.03.2019 przyjeżdża do nas 17 dziewczynek z Shirayuri Gakuen. Jak zawsze podczas wymian poszukujemy host family dla naszych gości.

 

Wymagamy zapewnienia Japonce noclegu (niekoniecznie osobny pokój), transportu z lotniska do domu oraz rano i wieczorem w dniach wycieczek/spotkań podczas pobytu, śniadań i obiadokolacji/kolacji.

Mile widziana rodzinna, ciepła atmosfera oraz rodzina niepaląca (przynajmniej nie w domu).

 

Jeśli jesteś zainteresowana przyjęciem Japonki w swoim domu zachęcamy do zgłaszania się do managerki Patrycji Idzikowskiej (jeśli będzie duża ilość chętnych odbędą się wtedy mini castingi)


- oczywiście Panowie mogą uczestniczyć w różnych wydarzeniach organizowanych dla Japonek jak np. Welcome Party!